Tulospalvelu
Medit, rata 1 (hyppy)

Ihanneaika: 37.02
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Yht
171TinkaSanna LehtonenespvesHSKH32.19-4.830.000.0050.0016.
267NatsoMia HyrskylahtiespvesMÄNTS32.59-4.430.000.0046.0011.
39GoaSanni KariniemishelamP-HAU32.66-4.360.000.0045.301.
485StigSanni KariniemishelamP-HAU32.69-4.330.000.0045.005.
579RooneyOtto NiinikoskikoohonRIMA33.05-3.970.000.0041.4022.
662KaniEmilia VälttiläshelamVEIKK33.16-3.860.000.0040.3023.
759OodiVille LiukkaespvesHAU33.23-3.790.000.0039.606.
886OlliOuti HarjukoohonTAMSK33.32-3.700.000.0038.707.
9101BabloMika KangasespvesOKK33.53-3.490.000.0036.608.
1089ElmoKatja KumpulainenshelamJAU33.89-3.130.000.0033.0027.
1174HeppuMirva TolvanenshelamA-POP34.01-3.010.000.0031.8014.
12129KokoKatja AlalaurikromfoP-HAU34.06-2.960.000.0031.3010.
1390JaloEira LampénkesvilRIMA34.20-2.820.000.0029.9055.
1481MelbaMelina SuveskesvilHAU34.33-2.690.000.0028.6029.
1572ZiliSanna KobylinespvesJAU34.61-2.410.000.0025.8017.
16125ZikiTerhi HakalaespvesRAUMA34.69-2.330.000.0025.0032.
1756InkeriMona LiljegrenespvesJANKK34.75-2.270.000.0024.4020.
18122AlfSanna VeijolacocspaTORKK34.78-2.240.000.0024.1018.
19138BudiAnu RajaheimoshelamKKK35.31-1.710.000.0018.8012.
2032PantseTaneli IkäheimomudiHSKH35.50-1.520.000.0016.9015.
2140RoniAnna-Maria NiemeläshelamOKK35.58-1.440.000.0016.1037.
22100EllaAnu KylvénkoohonTAMSK35.59-1.430.000.0016.0038.
23126IlpoErika JalkanenmittelSWAU35.63-1.390.000.0015.6039.
2329LoukkuEmilia RainetojaespvesJAU35.63-1.390.000.0015.6033.
25127LeniSami SuvantopyrpalHAU35.79-1.230.000.0014.0042.
2661NipaMikael MildhparsonATT35.89-1.130.000.0013.0043.
27102BoogieVirve KallioespvesHSKH35.94-1.080.000.0012.5044.
2791TigiSanna KobylinespvesJAU35.94-1.080.000.0012.5044.
2954PeksuTiina TahvanainenparsonKKK36.32-0.700.000.008.7046.
3099FridaAlexandra LappalainenvehterI-HAH36.36-0.660.000.008.3047.
3160DidiElsi PullimudiACE36.46-0.560.000.007.3030.
32114UnnaSeija MateroschapeRAGIT36.47-0.550.000.007.2048.
3323TikruJohanna NybergnovnouTAMSK36.64-0.380.000.005.5050.
3452EetuRitva TuominenshelamKEMKO36.81-0.210.000.003.8052.
3535ThelmaKaisa SonntagkoohonARCT36.96-0.060.000.002.3053.
3627UunoKatja KumpulainenshelamJAU37.080.060.000.069.
3737AidaKaisa LaitinenparsonATT37.240.220.000.2255.
3825SeraSanna LehtonenespvesHSKH37.300.280.000.2855.
3912SissiHeini LukkarinenslapkoLAU37.530.510.000.5149.
40103SpikeKim BerglundshelamRAGIT38.141.120.001.1255.
41115TatsiMarika TähtikesvilACTIV38.511.490.001.4955.
4244FicoOuti LiukkonenkoohonVAU38.741.720.001.7255.
4319NonnihAri KuparinenshelamRIMA32.60-4.425.005.0055.
4498HikkaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK32.70-4.325.005.004.
4553TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV33.05-3.975.005.003.
46109HuimaJohanna SuuronenespvesATT34.53-2.495.005.0055.
4742SefiElina RönnholmpumiOCA34.54-2.485.005.0055.
4863HaloOuti KorhonenshelamHAU34.69-2.335.005.0055.
4928VivianNina ÖrnespvesE-HKK34.91-2.115.005.0013.
5096EsperaTimo TeileriespvesVAS34.93-2.095.005.0055.
5193PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU35.49-1.535.005.0055.
5210RaipeJuha AleniusparsonAGRY35.50-1.525.005.0055.
53118ZimSenni KauppinenshelamOKK35.54-1.485.005.0055.
5473IituKirsimaaria Inkinen-MoukolaespvesTOISK35.61-1.415.005.0055.
55112ViliJari SorsashelamSPSH35.75-1.275.005.0055.
5633TiukuTero LiljeblomshelamJAU36.20-0.825.005.0055.
57133NelliMari Pelto-PiripuliWECA36.43-0.595.005.0035.
5878BellaMarjukka HelinshelamYLÖKK36.63-0.395.005.0055.
5914ChiliJuha AronenmanterTSAU37.110.095.005.0955.
6045LexSami OksakoohonHAU37.280.265.005.2655.
6194ZeldaAnnika AavakarekoohonKSTK42.305.280.005.2855.
6288VeetiRitva TuominenshelamKEMKO37.500.485.005.4855.
633BrunoAnna-Maaria PaasonenmittelHIFI42.765.740.005.7455.
64131HilmaMinna KoskinenshelamTSAU37.950.935.005.9355.
6569ElliKatja LainepumiPAHA37.990.975.005.9755.
6615LinnMarianne SyväniemipuliLAU38.201.185.006.1855.
674KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK39.202.185.007.1855.
6816SiinaTuija AnnalashelamOKK40.223.205.008.2055.
69137NettaKirsi KateistolagromLAUKA41.724.705.009.7055.
705NattaKaisa SaarinenisllamATT45.428.405.0013.4055.
-97IisaJani RautioshelamHU-PU0.000.000.00HYL55.
-121PepeTiia PellonpääcocspaLAUKA0.000.000.00HYL55.
-132PinniNoora HaapamäkiespvesTAMSK0.000.000.00HYL55.
-139UnnaJasmin SaarinenshelamKK-990.000.000.00HYL55.
-119FyraAnnariina KulmalakromfoFPUKO0.000.000.00HYL55.
-107KafiAri ParttikoohonLAU0.000.000.00HYL55.
-95JaffaMoona HalvariparsonKAS0.000.000.00HYL55.
-124ZeroElina PaavolakromfoK-PKK0.000.000.00HYL55.
-120SpeedyMaiju MertalashelamOKK0.000.000.00HYL55.
-116FlippiMikko HakalaespvesRAUMA0.000.000.00HYL55.
-108TarmoRiitta Mentula-HyvärinenshelamVARPS0.000.000.00HYL54.
-117VimmaHanna HaatajaespvesACTIV0.000.000.00HYL41.
-110MiinaKati TöllinenshelamP-HAU0.000.000.00HYL55.
-106RuusuRiikka KoistinenschapeRAGIT0.000.000.00HYL55.
-105MiinaMervi TurunenschapeACE0.000.000.00HYL55.
-104KeiraAnne HirvonenkoohonKOOHO0.000.000.00HYL55.
-134NeppariTiina PitkäniittyshelamTAMSK0.000.000.00HYL36.
-130DiaSanna LehtonenespvesHSKH0.000.000.00HYL55.
-113RobiJari LaitinenkoohonKKK0.000.000.00HYL25.
-123NuuttiHeini LeskinenwalterHSKH0.000.000.00HYL55.
-128WilmaTiina NordlundespvesHANKO0.000.000.00HYL55.
-135LordiJohanna NybergnovnouTAMSK0.000.000.00HYL55.
-136RaikuAnna StrömshelamHU-PU0.000.000.00HYL55.
-6DaveSoili MakkonenshelamJOA0.000.000.00HYL55.
-31RoopeKatariina KuiroshelamPOKS RY0.000.000.00HYL55.
-34OttoTimo KarumaapumiJANKK0.000.000.00HYL55.
-1SvingiAnne-Mari PiispanenkromfoATT0.000.000.00HYL55.
-36PeppiJonna VäyrynenespvesHAU0.000.000.00HYL55.
-38MerriTarja Yli-TuomiespvesACE0.000.000.00HYL55.
-39CincoAnnariina KulmalakromfoFPUKO0.000.000.00HYL55.
-41RoxyTommy StrengkerterHAU0.000.000.00HYL55.
-43TemppuKirsi SmedsespvesJAU0.000.000.00HYL55.
-46LunaTanja-Maija VirtawalspaPIRKU0.000.000.00HYL51.
-30DeliSanna KobylinespvesJAU0.000.000.00HYL40.
-26TuuniSeija MateroschapeRAGIT0.000.000.00HYL55.
-7CoreHeidi SavolainenkesvilSWAU0.000.000.00HYL55.
-8MököTea HuotariespvesI-HAH0.000.000.00HYL55.
-11RockyPäivikki KähönentarupiTAMSK0.000.000.00HYL55.
-13AidaNora MattssonkoohonTAMSK0.000.000.00HYL55.
-17RuuMinna PäivärintapyrpapHAU0.000.000.00HYL55.
-20EllaKaisa JalavakoohonATT0.000.000.00HYL26.
-21EssoJade ErkkoespvesBAT0.000.000.00HYL2.
-22LiinuSanna SinihalmeschapeSCHAPE0.000.000.00HYL55.
-24PinnaAnu HolopainenkesvilHU-PU0.000.000.00HYL55.
-47TinkaMaria SeppänenauskelI-HAH0.000.000.00HYL55.
-48PeskiKim BerglundshelamRAGIT0.000.000.00HYL34.
-49TeppoMarjaana KorhonenschippATT0.000.000.00HYL55.
-18SigneJohanna VäisänenkesvilHU-PU0.000.000.00HYL28.
-75JavaSatu TuomelashelamHSKH0.000.000.00HYL31.
-76MyrttiSanna KumpuespvesLAUKA0.000.000.00HYL55.
-77WilmerAri KorteniemiparsonLRKK0.000.000.00HYL55.
-80ZipTaru MäkinenespvesRAUMA0.000.000.00HYL19.
-83KettuJari HokkanenauskelJAT0.000.000.00HYL24.
-84EsteriMona LiljegrenespvesJANKK0.000.000.00HYL55.
-87RonjaVille LiukkaespvesHAU0.000.000.00HYL55.
-92MoonaRiitta HaaranenespvesJAU0.000.000.00HYL55.
-70JudyMarjut SaarainencocspaKOTKA0.000.000.00HYL55.
-68MiinaEerika Kurkinen-KoskensalmishelamHSKH0.000.000.00HYL55.
-55UunoHanna PartanenstbterOKK0.000.000.00HYL55.
-57HelluHeikki JärvinenespvesHAU0.000.000.00HYL55.
-50StellaSanna AholashelamHANKO0.000.000.00HYL55.
-51NanaJonna KannistoshelamHSKH0.000.000.00HYL21.
-58RalliLotta KortteinenespvesHSKH0.000.000.00HYL55.
-64PenaSimo KerkeläparsonIMPHA0.000.000.00HYL55.
-65IntoJaana RautioshelamHU-PU0.000.000.00HYL55.
-66LettiMilja HaapamäkiespvesTAMSK0.000.000.00HYL55.
-140DasTiina LehtonenkromfoHSKH0.000.000.00POIS55.
-82TofsanÅsa RanckenkromfoTSAU0.000.000.00POIS55.
-111TilliKatariina TenhunenespvesWALAT0.000.000.00POIS55.
-2SofiAnja LintunencocspaTUUKK0.000.000.00POIS55.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia