Tulospalvelu
Medit, rata 3

Ihanneaika: 40.19
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Yht
19GoaSanni KariniemishelamP-HAU34.95-5.240.000.0050.001.
227UunoKatja KumpulainenshelamJAU36.43-3.760.000.0035.209.
3101BabloMika KangasespvesOKK37.54-2.650.000.0024.108.
453TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV38.13-2.060.000.0018.203.
532PantseTaneli IkäheimomudiHSKH38.20-1.990.000.0017.5015.
672ZiliSanna KobylinespvesJAU38.32-1.870.000.0016.3017.
774HeppuMirva TolvanenshelamA-POP38.51-1.680.000.0014.4014.
830DeliSanna KobylinespvesJAU39.43-0.760.000.005.2040.
948PeskiKim BerglundshelamRAGIT39.61-0.580.000.003.4034.
10133NelliMari Pelto-PiripuliWECA39.80-0.390.000.001.5035.
1183KettuJari HokkanenauskelJAT41.140.950.000.9524.
1285StigSanni KariniemishelamP-HAU35.89-4.305.005.005.
13125ZikiTerhi HakalaespvesRAUMA37.28-2.915.005.0032.
1498HikkaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK37.30-2.895.005.004.
1559OodiVille LiukkaespvesHAU37.33-2.865.005.006.
16134NeppariTiina PitkäniittyshelamTAMSK38.70-1.495.005.0036.
1779RooneyOtto NiinikoskikoohonRIMA39.24-0.955.005.0022.
1812SissiHeini LukkarinenslapkoLAU41.771.5810.0011.5849.
19108TarmoRiitta Mentula-HyvärinenshelamVARPS43.943.7510.0013.7554.
-86OlliOuti HarjukoohonTAMSK0.000.000.00HYL7.
-89ElmoKatja KumpulainenshelamJAU0.000.000.00HYL27.
-100EllaAnu KylvénkoohonTAMSK0.000.000.00HYL38.
-18SigneJohanna VäisänenkesvilHU-PU0.000.000.00HYL28.
-113RobiJari LaitinenkoohonKKK0.000.000.00HYL25.
-117VimmaHanna HaatajaespvesACTIV0.000.000.00HYL41.
-122AlfSanna VeijolacocspaTORKK0.000.000.00HYL18.
-129KokoKatja AlalaurikromfoP-HAU0.000.000.00HYL10.
-46LunaTanja-Maija VirtawalspaPIRKU0.000.000.00HYL51.
-60DidiElsi PullimudiACE0.000.000.00HYL30.
-40RoniAnna-Maria NiemeläshelamOKK0.000.000.00HYL37.
-51NanaJonna KannistoshelamHSKH0.000.000.00HYL21.
-29LoukkuEmilia RainetojaespvesJAU0.000.000.00HYL33.
-56InkeriMona LiljegrenespvesJANKK0.000.000.00HYL20.
-28VivianNina ÖrnespvesE-HKK0.000.000.00HYL13.
-62KaniEmilia VälttiläshelamVEIKK0.000.000.00HYL23.
-67NatsoMia HyrskylahtiespvesMÄNTS0.000.000.00HYL11.
-71TinkaSanna LehtonenespvesHSKH0.000.000.00HYL16.
-21EssoJade ErkkoespvesBAT0.000.000.00HYL2.
-20EllaKaisa JalavakoohonATT0.000.000.00HYL26.
-75JavaSatu TuomelashelamHSKH0.000.000.00HYL31.
-80ZipTaru MäkinenespvesRAUMA0.000.000.00HYL19.
-81MelbaMelina SuveskesvilHAU0.000.000.00HYL29.
-138BudiAnu RajaheimoshelamKKK0.000.000.00HYL12.
-90JaloEira LampénkesvilRIMA0.000.000.00POIS55.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia