Tulospalvelu
Medit, rata 5

Ihanneaika: 41.83
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Yht
19GoaSanni KariniemishelamP-HAU36.37-5.460.000.0050.001.
285StigSanni KariniemishelamP-HAU36.90-4.930.000.0044.705.
386OlliOuti HarjukoohonTAMSK37.02-4.810.000.0043.507.
459OodiVille LiukkaespvesHAU37.04-4.790.000.0043.306.
528VivianNina ÖrnespvesE-HKK38.60-3.230.000.0027.7013.
621EssoJade ErkkoespvesBAT38.64-3.190.000.0027.302.
720EllaKaisa JalavakoohonATT38.92-2.910.000.0024.5026.
853TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV39.07-2.760.000.0023.003.
956InkeriMona LiljegrenespvesJANKK39.59-2.240.000.0017.8020.
10133NelliMari Pelto-PiripuliWECA40.43-1.400.000.009.4035.
1118SigneJohanna VäisänenkesvilHU-PU40.60-1.230.000.007.7028.
12113RobiJari LaitinenkoohonKKK41.08-0.750.000.002.9025.
1360DidiElsi PullimudiACE41.970.140.000.1430.
1483KettuJari HokkanenauskelJAT42.110.280.000.2824.
15108TarmoRiitta Mentula-HyvärinenshelamVARPS44.142.310.002.3154.
1667NatsoMia HyrskylahtiespvesMÄNTS37.56-4.275.005.0011.
1798HikkaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK37.96-3.875.005.004.
1875JavaSatu TuomelashelamHSKH38.51-3.325.005.0031.
1974HeppuMirva TolvanenshelamA-POP38.67-3.165.005.0014.
2032PantseTaneli IkäheimomudiHSKH39.02-2.815.005.0015.
2181MelbaMelina SuveskesvilHAU40.25-1.585.005.0029.
2272ZiliSanna KobylinespvesJAU40.37-1.465.005.0017.
2379RooneyOtto NiinikoskikoohonRIMA40.50-1.335.005.0022.
2429LoukkuEmilia RainetojaespvesJAU40.75-1.085.005.0033.
25117VimmaHanna HaatajaespvesACTIV40.82-1.015.005.0041.
26138BudiAnu RajaheimoshelamKKK42.220.395.005.3912.
27125ZikiTerhi HakalaespvesRAUMA43.581.755.006.7532.
2848PeskiKim BerglundshelamRAGIT44.622.795.007.7934.
29129KokoKatja AlalaurikromfoP-HAU46.154.325.009.3210.
3027UunoKatja KumpulainenshelamJAU41.07-0.7615.0015.009.
-80ZipTaru MäkinenespvesRAUMA0.000.000.00HYL19.
-134NeppariTiina PitkäniittyshelamTAMSK0.000.000.00HYL36.
-12SissiHeini LukkarinenslapkoLAU0.000.000.00HYL49.
-30DeliSanna KobylinespvesJAU0.000.000.00HYL40.
-40RoniAnna-Maria NiemeläshelamOKK0.000.000.00HYL37.
-122AlfSanna VeijolacocspaTORKK0.000.000.00HYL18.
-46LunaTanja-Maija VirtawalspaPIRKU0.000.000.00HYL51.
-51NanaJonna KannistoshelamHSKH0.000.000.00HYL21.
-62KaniEmilia VälttiläshelamVEIKK0.000.000.00HYL23.
-101BabloMika KangasespvesOKK0.000.000.00HYL8.
-71TinkaSanna LehtonenespvesHSKH0.000.000.00HYL16.
-89ElmoKatja KumpulainenshelamJAU0.000.000.00HYL27.
-100EllaAnu KylvénkoohonTAMSK0.000.000.00HYL38.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia