Maksit, rata 5Ihanneaika: 43.18
SijNroNimiOhjaajaRotuSeura Aika AV RV Tulos Pist. Yht.
1.301DaoJaakko SuoknuutiborcolLAW37.55-5.6300.0050.002.
2.373HöyryReetta RounajaborcolACTIV38.02-5.1600.0045.305.
3.374UriSari VähäniittyborcolHAU38.04-5.1400.0045.108.
4.338ZupMira PihlajamäkiborcolLÄGI38.07-5.1100.0044.807.
5.307GaiaAnna OreniusborcolCITYB38.61-4.5700.0039.404.
6.294ZorroKim KurkinenbelpagRIMA38.72-4.4600.0038.303.
7.329PunssiTimo LiuhtoborcolLAW39.18-4.0000.0033.701.
8.293StepEmmi LavikkaborcolBAT39.89-3.2900.0026.6012.
9.348FrescoAnders KronqvistborcolK-PKK40.06-3.1200.0024.9013.
10.422IhqHanna LöytynojaborcolYLÖKK40.53-2.6500.0020.2015.
Yhteistilanne
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Yht
Pist.
1.329.PunssiTimo LiuhtoborcolLAW198.10
2.301.DaoJaakko SuoknuutiborcolLAW185.40
3.294.ZorroKim KurkinenbelpagRIMA168.30
4.307.GaiaAnna OreniusborcolCITYB148.90
5.373.HöyryReetta RounajaborcolACTIV105.70
6.340.TwixyJanne ToivolaborcolJAU84.40
7.338.ZupMira PihlajamäkiborcolLÄGI77.40
8.374.UriSari VähäniittyborcolHAU73.50
9.409.Herr GüntherHarri KatainenborcolSWAU71.00
10.415.IisiTaija SalokannelborcolTSAU69.90
 
10. viimeisintä
NroNimiOhjaaja Aika RV Tulos Pist. Yht.
329PunssiTimo Liuhto39.1800.0033.701.
301DaoJaakko Suoknuuti37.5500.0050.002.
294ZorroKim Kurkinen38.7200.0038.303.
307GaiaAnna Orenius38.6100.0039.404.
340TwixyJanne Toivola37.071010.000.006.
409Herr GüntherHarri Katainen37.0255.000.009.
415IisiTaija Salokannel38.9955.000.0010.
373HöyryReetta Rounaja38.0200.0045.305.
359JediJuha Ruokonen44.5156.330.0014.
321SoihtuAnna-Maija Saharanta42.841010.000.0016.
(.) 0.00